6 квітня НВК гімназія №11 зустрічала гостей: на базі навчального закладу проводився семінар заступників директорів за темою: «Модель інноваційної управлінської діяльності в умовах оновлення змісту освіти».
Під час теоретичного блоку, розпочатого завідуючою методичним кабінетом Департаменту з гуманітарних питань Ващенко В.А., присутні ознайомились із роботою школи нового типу. Презентувала заклад директор Рева Н.В., наголошуючи, що з моменту заснування в гімназії панує культ знань. Тому за будь-яких реформ пріоритетним напрямком функціонування школи завжди було надати учням якісні освітні послуги. Модель інноваційної діяльності закладу в умовах оновлення змісту освіти представила заступник директора з НВР.
Протягом дня запрошені мали можливість відвідати 8 відкритих уроків з різних предметів. До того ж семінар проводився у новому форматі, де заступники також радо ділилися досвідом, уміннями. На уроці Черкасової Т.В. діти висловлювали думки про істинний патріотизм французькою мовою. Учні 5 класу разом із Здор І.Ю. англійською мовою набиралися мудрості «Вік живи, вік навчайся». Інші п’ятикласники подорожували на уроці математики «У пошуках скарбів» під керівництвом Василенко І.В. А хлопці 11 класу поділилися уміннями, як евакуювати поранених із поля бою, чому їх навчив Лоза С.М.
Після відвідувань уроків заступників директора гості закладу з великою цікавістю ознайомились із роботою учителів-предметників. Бінарний урок «Загальна характеристика річки Дніпро», проведений учителем географії Клевець О.В. та учителем української мови та літератури Чорною М.М., відмінно продемонстрував любов школярів до рідного краю. Незабутню мандрівку «Провідні художні музеї світу», запропоновану Трусовою Л.Б., учні 9 класу активно підтримали, тому заняття пройшло на одному подиху. Урок української літератури Реви О.В. «Ідея оптимізму й життєлюбства в художньому слові Олени Теліги» із семикласниками запам’ятався присутнім відповідями активних дітлахів – маленьких життєлюбів. А Гудименко В.М. із учнями 6 класу справжнє чарівне дійство – «Графічне мистецтво».
У методичній студії своїми надбаннями ділилися заступники директора з НВР Василенко І.В. та Черкасова Т.В.. Яскравим спогадом став методичний ринг «Інноваційні технології для формування науково-дослідницьких компетенцій учнів».
Директор закладу презентувала інноваційні форми роботи управлінської діяльності через Office 365 та в електронній системі «Розумна школа», яка є пілотним проектом не тільки в Кам’янському, а і у всій Дніпропетровській області.
Здавалося, час промайнув надто швидко. Плідно працювали, і отримували нову інформацію, та розійшлися із упевненістю: діти в надійних руках і наші педагоги-віртуози на чолі із заступниками-майстрами допомагають сучасній молоді обирати правильний шлях і бути конкурентно спроможними.